Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pa 7:30 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.04.2020
Tryskové vysoušeče rukou Jet Dryer
Revoluční technologie sušení rukou Tryskové bezdotykové vysoušeče rukou Jet Dryer jsme na trh uvedli v roce 2009 se snahou o zásadní revoluci ve zp... číst celé
08.04.2020
7 faktů o drtiči kuchyňského odpadu
         1. Čistá kuchyně To je pro většinu uživatelů ten největší benefit, který drtič odpadů přináší. Bez drtiče se pochopitelně dá žít, ale jakm... číst celé
08.04.2020
Drtiče kuchyňských zbytků a životní prostředí
V EU se ročně z recykluje pouhých 30% všech vyprodukovaných odpadů, 27% končí ve spalovnách, 25% se odváží na skládky a pouhých 17% se kompostuje. P... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Tryskové vysoušeče rukou Jet Dryer
Tryskové vysoušeče rukou Jet Dryer
12.04.2020

Revoluční technologie sušení rukou

Tryskové bezdotykové vysoušeče rukou Jet Dryer jsme na trh uvedli v roce 2009 se snahou o zásadní revoluci ve způsobu osoušení. Tato nová technologie je oproti papírovým ubrouskům ekologická, maximálně hygienická, rychlá a finančně úspornější. Ubudou starosti s povalujícími se ubrousky po zemi, jejich objednáváním a neustálým doplňováním. Moderní design vysoušečů dodá vašim toaletám pocit vyššího komfortu a luxusu. Přístroje Jet Dryer navíc zajišťují 100% suchou podlahu“DryFloor” díky nádobce ve spodní části přístroje, která zachycuje odkapanou vodu.

S vysoušečem rukou Jet Dryer šetříte nejen energii, ale i životní prostředí.

Vysoušeče Jet Dryer se nejlépe hodí na toalety v následujících provozech:
hotely, penziony, restaurace, obchodní domy, nemocnice a zdravotnická zařízení, sportovní areály, wellness a fitness centra, aqua parky, letiště, administrativní budovy apod.

Jet Dryer Classic

Vysoušeč rukou Jet Dryer Classic byl první model, který jsme uvedli na český a slovenský trh. Stále je jedním z nejprodávanějších vysoušečů rukou.

Tento tryskový vysoušeč rukou je maximálně hygienický. Bezdotykový systém zabezpečuje, že nedojde ke kontaminaci bakteriemi. Ničeho se nedotýkáte a na nic nesaháte.

Do 10 vteřin budou vaše ruce naprosto suché. Voda je doslova stírána proudem teplého vzduchu hřebenových trysek umístěných po obou stranách štěrbiny přístroje.

Ve spodní části vysoušeče je umístěna nádobka a filtr. Nádobka zachycuje odkapanou vodu z rukou. Filtr zabraňuje vniknutí větších prachových částic do přístroje, protože vzduch je nasáván zespoda.

Jet Dryer Hepa - nyní STYLE

Revoluční novinka roku 2014 – duální tryskový vysoušeč rukou Jet Dryer s Hepa filtrem a sterilizačními UV diodami. Certifikovaný Hepa filtr zachycuje i ty nejmenší prachové částice. Tři UV LED diody, které osvětlují prostor Hepa filtru zabezpečují jeho neustálou sterilizaci. Tento systém zaručuje maximální čistotu a dezinfekci vyfukovaného vzduchu.Vysoušeč Jet Dryer Hepa se tedy hodí na toalety do nemocnic, lékařských a farmaceutických zařízení, veřejných budov a areálů, škol a stravovacích zařízení.

Voda z rukou nekape na zem, jako u jiných osoušečů, ale je zachycena v odkapávací nádobce ve spodní části vysoušeče. Suchá zem znamená bezpečnost, protože nehrozí možnost uklouznutí na mokré podlaze.

Osvěžující dezinfekce Proof Odor Neutralizer

Dezinfekce je určená pro tryskové vysoušeče Jet Dryer. Provoní a osvěží foukaný vzduch a tím i celou okolní místnost. Ničí bakterie v odkapávací nádobce včetně výfukového potrubí a trysek.

Aplikace dezinfekce: do odkapávací nádobky ve spodní části přístroje nalijete 2 víčka dezinfekce a přidáte vodu (cca 0,5 dcl). Opakujete cca 1x týdně v závislosti na intenzitě provozu.

 

BLOG
Kontakt
Gastro Že-Ho servis
Pavel Horský
Po - Pa 7:30 - 17:00
Gastro ŽE-HO 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz