Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pa 7:30 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.04.2020
Tryskové vysoušeče rukou Jet Dryer
Revoluční technologie sušení rukou Tryskové bezdotykové vysoušeče rukou Jet Dryer jsme na trh uvedli v roce 2009 se snahou o zásadní revoluci ve zp... číst celé
08.04.2020
7 faktů o drtiči kuchyňského odpadu
         1. Čistá kuchyně To je pro většinu uživatelů ten největší benefit, který drtič odpadů přináší. Bez drtiče se pochopitelně dá žít, ale jakm... číst celé
08.04.2020
Drtiče kuchyňských zbytků a životní prostředí
V EU se ročně z recykluje pouhých 30% všech vyprodukovaných odpadů, 27% končí ve spalovnách, 25% se odváží na skládky a pouhých 17% se kompostuje. P... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. O nás
Vítejte na stránkách - Gastro ŽE-HO servis
Historie
Firma Pavel Horský a Martin Želízko, Gastro ŽE-HO servis, je česká firma založena v roce 1995, se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a vlastní výrobou z nerezu.
Od začátku naší spolupráce se nám podařilo vybudovat spolehlivou a konkurenceschopnou servisní a dodavatelskou společnost, která spolupracuje se státními institucemi i se soukromými společnostmi.
Své služby neustále rozšiřujeme a zlepšujeme. Stáváme se partnery pro největší gastronomické dodavatelské společnosti. V současné době má firma dvě divize – obchodní a servisní. V obou divizích pracují odborníci, kteří se ve svém oboru neustále zdokonalují. Zajišťujeme kompletní dodávky gastronomické techniky, včetně vypracování projektu Vaší kuchyně. Cílem naší firmy je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější servis tak, aby zařízení bylo stále schopné plného využití a byly jsme schopni opravit co nejvíce značek dodávaných na Český trh téměř po celém území ČR.

Naší obchodní filosofií je maximální spokojenost zákazníka. A není to jen fráze! Přesvědčte se sami… Chceme být Vaším spolehlivým a stabilním partnerem, který Vám pomůže při plnění Vašich obchodních závazků, poskytne Vám kompletní servis a služby.
Prodejní činnost
V našem týmu pracují odborníci s více jak 25-ti letou praxí v oblasti gastronomie.

Jsme schopni zpracovat projekt dle Vašich představ. Jsme rádi, když můžeme při projekci oslovit Vašeho šéfkuchaře a koncipovat projekt dle jeho přání a požadavků. Veškeré projekty jsou konzultovány s příslušnými hygienickými stanicemi a jsou připraveny na přijetí zákonů evropské unie, zejména pak protokolu HACCP.
Při přípravě projektů se opíráme o zkušenosti renomovaných šéfkuchařů a projekčních kanceláří. V praxi jsme schopni projektovat jakýkoliv stravovací provoz, od restaurací, bister, hotelových restaurací, fastfoodů až po velké gastroprovozy.

 

BLOG
Kontakt
Gastro Že-Ho servis
Pavel Horský
Po - Pa 7:30 - 17:00
Gastro ŽE-HO 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz