Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pa 7:30 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.04.2020
Tryskové vysoušeče rukou Jet Dryer
Revoluční technologie sušení rukou Tryskové bezdotykové vysoušeče rukou Jet Dryer jsme na trh uvedli v roce 2009 se snahou o zásadní revoluci ve zp... číst celé
08.04.2020
7 faktů o drtiči kuchyňského odpadu
         1. Čistá kuchyně To je pro většinu uživatelů ten největší benefit, který drtič odpadů přináší. Bez drtiče se pochopitelně dá žít, ale jakm... číst celé
08.04.2020
Drtiče kuchyňských zbytků a životní prostředí
V EU se ročně z recykluje pouhých 30% všech vyprodukovaných odpadů, 27% končí ve spalovnách, 25% se odváží na skládky a pouhých 17% se kompostuje. P... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Waste King Commercial 10000

Tlačítko a napojení na dřez nejsou součástí balení a je nutné je objednat samostatně. Provedení je 3-fázové. Waste King Commercial 10000 s ... celý popis
Dostupnost
do 7 dnů
241 990 Kč
199 992 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:wel_8596220012821
Kompletní specifikace

Tlačítko a napojení na dřez nejsou součástí balení a je nutné je objednat samostatně. Provedení je 3-fázové.

Waste King Commercial 10000 s výkonem 7460 W (10 HP) si poradí i s obtížně zpracovatelným organickým odpadem. Komerční drtič kuchyňského odpadu pro nepřetržitý, 24 hodinový provoz. Je vhodný do velkých gastronomických podniků, jako jsou závodní jídelny (až 6000 jídel ve špičce). Taktéž je vhodný do palíren, bioplynových stanic, kompostáren a dalších míst, kde je zapotřebí zpracovávat velké množství odpadu. Nerezové čepele si poradí i s houževnatým či tuhým materiálem, jako je syrové maso, kukuřičné klasy, pecky a kosti.

Nasazení drtiče kuchyňského odpadu snižuje náklady za svoz odpadu. Díky okamžité ekologické likvidaci není nutné odpad skladovat, čímž je eliminován zápach a výskyt škůdců.

Lopatky drtiče jsou výkyvné, díky čemuž je účinně zamezeno zasekávání drtiče. Všechny materiály jsou určeny pro dlouhodobý styk s vodou. Drtič WKC 10000 je vybaven pojistkou proti zkratu a přehřátí. Všechny použité materiály bez problémů zvládají dlouhodobý styk s vodou. Výrobce Waste King má více než 50 let zkušeností.

Gastro drtička Waste King 10000 je samostojná, stojí na třech výškově stavitelných nožkách. Napojení na dřez je z materiálu, který tlumí vibrace a hluk vznikající při drcení. Drtič je možné ovládat pomocí pneumatického či kolébkového spínače v závislosti na instalaci.

Tlačítko a napojení na dřez nejsou součástí balení a je nutné je objednat samostatně. Provedení je 3-fázové. Drtičku je zapotřebí napojit na přívod vody.

Jak drtič odpadu funguje

Používání drtiče je jednoduché a po krátkém seznámení s obsluhou jej zvládne každý. Stačí pustit vodu, zapnout drtič a začít do něj vkládat veškerý organický odpad z kuchyně. Nejdříve se kuchyňské zbytky rozmělní pomocí otočného talíře a drtícího prstence. Po hrubém rozdrcení nastupují nerezové čepele ukryté pod drtícím talířem. Díky tomu zvládají profesionální drtiče i zpracování vláknitého odpadu, jako je syrové maso nebo kukuřičné klasy. Organické zbytky rozmělněné na částice ve velikosti zrnka rýže následně putují do kanalizace.

Navržen pro profesionální použití

V porovnání s klasickými drtiči pro domácnosti jsou komerční drtiče robustnější konstrukce. Je využito spolehlivých indukčních motorů s vlastním chlazením. Drtící komory těchto drtičů jsou prostornější pro pohodlné používání a drcení většího množství kuchyňského odpadu najednou.

Výkyvné lopatky Litinové lopatky s karbid wolframovými břity

Drtiče kuchyňského odpadu Waste King mají patentované výkyvné lopatky, které minimalizují možnost zaseknutí drtiče tvrdým materiálem, jako jsou kosti. Díky tomu nemusí být drtiče Waste King vybaveny tlačítkem pro zpětný chod. V případě, že by mělo dojít k zaseknutí, lopatky se jednoduše vychýlí a následně se vrátí zpět na své místo.

Precizní zpracování a použité materiály

Profesionální drtiče kuchyňského odpadu Waste King jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na dlouhou životnost. Rotační talíř je z nerezové oceli a drtící prstenec je ze zušlechtěné litiny. Výkyvné lopatky jsou z litiny v kombinaci s karbid wolframovými břity, které se vyznačují vysokou tvrdostí, také zvyšují efektivitu drcení a celkovou životnost přístroje. Čepele podřezu jsou z kvalitní nerezové oceli. Litinové tělo drtiče je ošetřeno stříbrným lakem.

Tichý a bezpečný provoz

Drtič je na dřez napojen pomocí gumové horní části. Vibrace jsou tak utlumeny a dochází k celkovému snížení hlučnosti při používání. Zabudovaná manžeta zabraňuje vystříknutí vody při používání. Drtiče jsou vybaveny ochranou proti zkratu a vratnou tepelnou pojistkou, která chrání motor před případným přetížením.

O značce Waste King

ANAHEIM MANUFACTURING COMPANY - AMC Mfg. USA vyvíjí a vyrábí drtiče Waste King již od roku 1957. Za více než 50 let přišla s celou řadou nových inovativních patentovaných řešení. Drtiče Waste King se díky svým kvalitám staly předlohou pro ostatní drtiče z Číny a dalších zemí. Zatím nepřekonaný originál je však jen jeden.

POZNÁMKA:

Zapojení musí provádět osoba s odbornou způsobilostí k výkonu činnosti na el. zařízeních dle vyhlášky č.: 50/1978 Sb. nebo nově (od 1.7.2022) dle nařízení vlády č.: 194/2022 Sb. včetně vystavení protokolu o instalaci nebo revizní zprávy.

Elektrické zapojení závisí na způsobu ovládání a napojení na stávající elektroinstalaci.

Ovládání zapínání může být řešeno i pomocí pneumatického spínače přímo ze stolu, ale s možností hlavního bezpečnostního vypínače poblíž.

Při zapnutí drtiče musí být vždy zajištěn současně přívod vody, nejlépe automaticky elektromagnetickým ventilem. Provoz bez vody je nepřípustný, hrozí poškození těsnění.

Při montáži a obsluze, postupujte vždy dle instrukcí dodaného návodu a provozního řádu.

Veškerá dokumentace je k dispozici ke stažení u každého modelu drtiče.

Součásti balení:

  • Návod
  • Provozní řád
Základní parametry
ModelEcoMaster Commercial 10000-3
PoužitíGastro provozy / Kompostárny
Kapacita gastro provozuAž 6000 jídel
Záruka2
Kód zboží TARIC85098000
Technické parametry
Způsob upevnění - instalaceVýškově stavitelné nohy a hrdlem na dřez přírubou TM Ø 15 cm, montážním systémem SM Ø 9 cm nebo přes misku Ø 30, 38, 46 cm do stolu.
Povrchová úprava- barevné provedeníStříbrný lak
Spouštěcí systémDle instalace (tlakový spínač- tlačítko, kolébkový vypínač atd.)
Průměr ústí komoryØ 15.2 cm
Rotační talířNerezová ocel
Drtící segmentyLitinové lopatky s karbid wolframovými břity
Drtící prstenecZušlechtěná litina
LožiskaBezúdržbová, kuličková, zapouzdřená
Ochranná tlumící manžetaZabudovaná, pryžová s lamelami
Otvor dřezuØ 15 cm
Možnost choduNepřetržitě 24 hodin
Průměr odpadní potrubíDoporučeno minimálně 50 mm
El. specifikace
Vstupní napětí380 V - 3 fáze
Frekvence50/60 Hz
Výkon10 HP (7460 W)
Proudový odběr16,1 A
Typ motoruIndukční motor s vlastním chlazením
Otáčky motoru1390 ot. min.
Jistící a ochranné prvky
Ochrana před zkratemAno
Třída el. ochranyI. (ochranný vodič)
Rozměry, hmotnost, balení
Rozměry přístroje594-657 x 516 x 516 mm (v/š/h)
Hmotnost přístroje134 kg (ověřit)
Způsob baleníOchranná fólie, polystyrénový obal, kartonový box
Zboží zařazeno v kategoriích

 

BLOG
Kontakt
Gastro Že-Ho servis
Pavel Horský
Po - Pa 7:30 - 17:00
Gastro ŽE-HO 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz