Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pa 7:30 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.04.2020
Připravte se s předstihem na Nové časy
Připravte svoje provozy i zahrádky pro nové výzvy a venkovní prodejDovybavte se i zahrádky pro rychlou obsluhu a přímý prodejZáruka na Liebherr stroje... číst celé
12.04.2020
Tryskové vysoušeče rukou Jet Dryer
Revoluční technologie sušení rukou Tryskové bezdotykové vysoušeče rukou Jet Dryer jsme na trh uvedli v roce 2009 se snahou o zásadní revoluci ve zp... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Přidejte se k nám na facebooku

iCombi Pro XS 6-2/3

CENA NA DOTAZ

Máte zájem o tento produkt. Zanechte nám na sebe prosím kontakt. My Vám zašleme speciální nábídku pro Váš provoz.   kapacita 6 x GN2/3 rozměry 65... celý popis
Dostupnost
na dotaz
Momentálně není k dispozici
Výrobce:RATIONAL
Kompletní specifikace

Máte zájem o tento produkt.

Zanechte nám na sebe prosím kontakt.

My Vám zašleme speciální nábídku pro Váš provoz.

 

kapacita6 x GN2/3
rozměry655×621×567 mm
počet jídel za den cca20-80 
typ ovládánídotyková obrazovka 
el. napětí400 V
počet programů / počet kroků programu1200/12 
el. příkon5,7 kW
bojlerový vyvíječ páryano 
automatická kontrola úrovně zavápnění bojleruano 
automatické samočištění bojleruano 
hmotnost netto67 kg
teplotní vpichová sondaano 
počet měřících bodů na sondě
Delta T program pro šetrnou úpravu pokrmůano 
nízkoteplotní pečeníano 
pečení přes nocano 
časování zásuvůano 
počet rychlostí ventilátoru
rychlé zchlazení varného prostoruano 
možnost volby 1/2 energieano 
samonavíjecí sprchaano 
teplota30-300°C 
automatický čistící systém varné komoryano 
servisní a diagnostický systémano 
bezpečnostní otevírání dveří ve dvou krocíchvolitelně 
HACCP systémano 
port sítě Ethernetano 
rozhraní USBano 

 

Nová definice: zapomeňte na mnohé kuchyňské spotřebiče náročné na prostor a nechte za vás pracovat konvektomat iCombi Pro. Na ploše menší než 1 m2. Maso, ryby, drůbež, zelenina, pečivo. À la carte, catering, rozvážka jídel, pohostinství. Díky souhře inteligentních asistentů to vše zvládne váš konvektomat iCombi Pro. Funkce iDensityControl s účinnou cirkulací vzduchu a odvlhčováním přináší o 50 %* vyšší produktivitu a až o 10 %* kratší dobu vaření*. A přináší jednotné výsledky do posledního puntíku. Intuitivní ovládání zároveň znamená takový komfort uživatele, že prakticky eliminuje chyby. Vaříte tak prostě dál a dál.

* Ve srovnání s předchozím modelem

 
Pro vás znamená vyšší výkon, úsporu času a nákladů. Ale přidá mnohem více na chuti.
Produktivita
 
 
+50%
Doba vaření
 
 
-10%
Spotřeba energie a vody
 
 
-10%
 
předchozím modelem
 

Senzory ve varném prostoru.

Senzory každou sekundu rozpoznávají a vyhodnocují aktuální podmínky ve varné komoře tak, aby bylo potřebné množství energie – tedy kombinace horka a vlhkosti – optimálně přizpůsobeno pokrmům a požadovanému výsledku. Vzniká tak individuální klima, které zajišťuje rovnoměrnou kvalitu pokrmů a výjimečný chuťový zážitek. A to vše při minimálních dobách vaření.
 

Odvlhčovací výkon.

 

 

Průřez odvlhčovacího potrubí*, který je nyní v závislosti na typu zařízení až o 130 % větší, umožňuje výrazně účinnější odvlhčování. Vysoce výkonná podtlaková technologie dokáže nyní ještě rychleji a účinněji odvádět vlhkost z varného prostoru a umožňuje tak vytvoření křupavých kůrek a krustiček a dokonalého grilovacího vzoru s vynikající vůní pečení. A to vše tak přesně, aby připravovaný pokrm nevysychal

 

Geometrie varné komory.

 

 

Vzhledem k nové geometrii varné komory je proudění vzduchu optimalizováno tak, aby byla energie distribuována ještě rovnoměrněji do každého místa. Pro rychlejší přípravu pokrmů díky vyšší absorpci energie potravinami. Pro dokonalé zabarvení díky rovnoměrnému a průběžnému přísunu energie do potraviny. Jednoduše řečeno: pro dobré výsledky. Pokaždé. Jeden zásuvný rošt po druhém. Dokonce i u 45 krůtích řízků v jednom zařízení iCombi Pro 6-1/1.

 

Čerstvá pára.

 

 

100 % hygienická čerstvá pára, přesná teplota páry a také maximální nasycení páry zajišťují prvotřídní kvalitu pokrmů – od 30 do 130 °C, od částečného až po úplné naplnění, od lososa, přes dim sum až po flan, v každé velikosti zařízení. Zde nevysychají ani ty nejchoulostivější pokrmy. Velmi praktické: V průběhu čištění je generátor páry automaticky odvápňován.

 

 

Kolo ventilátoru.

 

 

Směr a rychlost otáčení kola ventilátoru se inteligentně přizpůsobují produktu, množství a také stavu připravovaných pokrmů. Vzniká tak individuální vzorec pohybu, který vzduch inteligentně moduluje a energii dopravuje tam, kde je právě potřeba. Pokud to regulace klimatu vyžaduje, kola ventilátoru se dokonce otáčejí v odlišném směru. A to při rychlosti vzduchu až 120 km/h. Pro optimální distribuci tepla a rovnoměrné výsledky je nyní zařízení iCombi Pro vybaveno přídavným kolem ventilátoru. To zaručuje vysokou kvalitu až do nejmenšího detailu.

 

Výkonové rezervy.

 

 

To je síla: Díky horkému vzduchu o teplotě až 300 °C jsou pizzy křupavé a steaky získají požadovaný grilovací vzor. Dokonce i hluboce zmražené polotovary jako kuřecí nugetky nebo hranolky jsou rovnoměrně propečené, křupavé a šťavnaté. Neboť i když vložíte do varného prostoru velké množství hluboce zmrazených potravin, má zařízení iCombi Pro dostatek výkonových rezerv k tomu, aby dosáhlo za velmi krátkou dobu teploty varu. Materiál, ze kterého je zařízení iCombi Pro vyrobeno, samozřejmě disponuje stejnými výkonovými rezervami: Nic se nedeformuje, žádný díl nepodléhá nadměrnému opotřebení. Ani při extrémním námáhaní.

 

 
 

Život v kuchyni: stres a spěch, vše musí být hotovo současně a včas. Velká logistická výzva. Až dosud. Neboť nyní vám pomůže zařízení iCombi Pro s funkcí iProductionManager a příprava smíšených dávek bude pro vás hračkou. Na displeji jednoduše zjistíte, co lze připravovat společně. Systém iProductionManager sleduje každý zásuv samostatně, takže doby vaření jsou inteligentně přizpůsobeny množství a požadovanému výsledku. Vy rozhodujete, zda má být jídlo připraveno ve stejnou dobu, nebo zda chcete zahájit přípravu současně. V každém případě vám zařízení iCombi Pro signalizuje, kdy a co je nutné vložit do varné komory – et voilà: Jídlo je hotové.

 

Přehled.

iProductionManager pomáhá inteligentně a flexibilně řídit à la carte, mise en place a složité varné procesy: připravovat současně nejrůznější produkty, připravovat s časovou a energetickou optimalizací, organizovat efektivní posloupnost pokrmů nebo dodržovat zadanou dobu přípravy. Beze ztráty kvality u výsledků.

 

Pohodová příprava à la carte.

 

 

 

Mnoho přání hostů a pouze jedno zařízení: díky režimu iProductionManager můžete v jednom varném prostoru připravovat současně různé pokrmy. Minutky, pokrmy připravované v páře, grilované nebo fritované pokrmy – iProductionManager kontroluje každý zásuvný rošt a poradí vám, co můžete připravovat současně. Jednoduše přetáhněte požadovanou surovinu na vybraný zásuvný rošt a funkce iProductionManager zajistí, aby bylo vše dokonale připraveno. Přitom zohlední množství vložených pokrmů a dokonce i otevření dveří a inteligentně přizpůsobí doby přípravy. Budete tak mít stále přehled a můžete se spolehnout na vysoký standard kvality. Pokud chcete, můžete použít ve funkci iProductionManager několik časových ikon a kontrolovat zásuvné rošty ručně.

Jeden zásuv, dva plechy.

 

Ještě větší flexibilitu umožní iProductionManager se dvěma plechy nebo se dvěma různými pokrmy v jednom zásuvu: Protože v případě potřeby můžete umístit na jeden plech dvě odlišné potraviny. Obě sleduje funkce iProductionManager odděleně. Díky praktickému podélnému zásuvnému roštu lze na gastronádobách ½ GN připravovat každou surovinu na svém vlastním příslušenství.

 

 

Plánování přípravy.

 

 

Dobré plánování pomáhá minimalizovat stres při práci v kuchyni. Proto můžete pomocí funkce iProductionManager přesně naplánovat celý průběh přípravy. Za tímto účelem zadejte přímo do varného systému, jaké pokrmy chcete připravovat a zda má příprava probíhat s časovou nebo energetickou optimalizací. iProductionManager vám poradí, jaké produkty a v jakém pořadí můžete vkládat do zařízení iCombi Pro nebo, zda je můžete připravovat současně. Bony proto automaticky umístí na příslušné zásuvy. Varný systém vás zavolá pouze v případě, že je nutné pokrmy vkládat nebo vyjímat. Vše ostatní probíhá automaticky. Přípravu máte stále pod kontrolou, s minimální nutností sledování a kontrol a také nezaškolený personál může bez problémů pracovat. Vše pro vyšší flexibilitu a vysokou účinnost.

Velké množství grilovaných pokrmů může zanechat mnoho stop, které blokují konvektomat iCombi Pro pro vaření jiných pokrmů. Existuje však systém iCareSystem.Mimo jiné s ultrarychlým mezičištěním minut.za asi 12 minut. Hned poté se může pokračovat třeba s brokolicí. V čistém varném prostoru, bez rušivého zápachu. A pokud jde o hygienu na konci dne, konvektomat iCombi Pro vám řekne, zda je silně, středně nebo mírně znečištěný. Vy rozhodujete, zda proběhne ekologické nebo standardní čištění. Samozřejmě s odvápněním. Samozřejmě také přes noc. A samozřejmě vždy super čistě a s použitím polovičního množství chemie v bezfosfátových čisticích tabletách. Zařízení iCombi Pro si dokáže zapamatovat Vaše oblíbené a obvyklé postupy a spustí uložený program čištění, kdykoli chcete

 

Ultrarychlé mezičištění.

 

 

Pokud zařízení iCombi Pro vzhledem k silnému znečištění vyžaduje vyčištění i v mezičase, zvládne se to nyní velmi rychle: stačí vložit tablety do zařízení iCombi Pro a asi o 12 minut později již můžete pracovat dál s čistým zařízením. To je právě dostatek času na přípravu další várky. Ideální pro kuchyně, které varný systém potřebují po celý den. Ultrarychlé mezičištění navíc zkracuje neproduktivní doby a zvyšuje účinnost při každodenní práci v kuchyni.

 

Účinné čištění a odvápňování.

 

 

A podle vašich individuálních potřeb si můžete pomocí techniky přetažení a puštění na displeji vytvořit a uložit individuální plán čištění. Plně přizpůsobený vašim provozním hodinám a hygienickým potřebám. iCombi Pro se ve stanovených časech přihlásí automaticky a vy budete mít vždy hygienicky čisté a dobře udržované zařízení.

 

 

Čisticí programy.

 

 

K dispozici máte devět čisticích programů: intenzivní, střední a lehké čištění, v režimech Normal a Eco (to znamená méně čisticího prostředku a vody, zato ale delší dobu čištění). Navíc můžete volit mezi ultrarychlým čištěním, oplachováním bez tablet a leštěním. Zařízení iCombi Pro je ale natolik inteligentní, že navrhne pro každý stupeň znečištění vhodný program.

 

Čisticí tablety bez fosfátů.

 

 

Čisticí prostředek v pevném skupenství ve formě tablet, který se jednoduše vloží do odtokového košíku, je nejen malý, ale také neobsahuje fosfáty a proto je šetrný vůči životnímu prostředí.

 

 

Monitorování stavu.

 

 

Pokud ovládáte zařízení prostřednictvím funkce ConnectedCooking, můžete prostřednictvím síťového řešení řídit také čištění vašeho zařízení iCombi Pro. Přitom si u každého zařízení připojeného do sítě můžete zobrazit stav jeho údržby a také to, jak dlouho bude čištění konkrétního zařízení ještě trvat.

Zboží zařazeno v kategoriích

BLOG
Kontakt
Gastro Že-Ho servis
Pavel Horský
Po - Pa 7:30 - 17:00
Gastro Že-Ho 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.